Zamów seminarium

W związku z obowiązywaniem nowych zasad delegowania pracowników za granicę oferujemy specjalistyczne szkolenia o charakterze zamkniętym – przeznaczone dla pracodawców delegujących polskich pracowników do Niemiec. Celem szkoleń jest profesjonalne przygotowanie polskich podmiotów do funkcjonowania w niemieckich realiach finansowych, podatkowych, prawnych, biznesowych i gospodarczych.

Połączenie wiedzy i praktyki – doświadczeni trenerzy przekażą Państwu niezbędną i bardzo obszerną wiedzę na temat tego, jak bezpiecznie delegować pracowników na obszar Niemiec, jak rozmawiać z kontrahentami, jak przygotować się na kontrolę w Niemczech, jak uniknąć płacenia kar i jak zarabiać na delegowaniu.

 

Kompleksowy serwis – każdy krok przedsiębiorcy na terenie Niemiec wspierany jest przez kompetentny team złożony z wysoko wykwalifikowanych fachowców służących pomocą na wszystkich szczeblach prowadzania działalności gospodarczej w Niemczech.

 

Własny know-how – wypracowany co do każdego szczegółu i sprawdzony przez lata praktyki skuteczny sposób osiągania celów finansowych i gospodarczych w Niemczech wdrażany jest w polskich firmach, które bezpiecznie, profesjonalnie i komercyjnie chcą działać na bardzo wymagającym rynku niemieckim.

 

Oszczędność czasu i kłopotów – profesjonalne przygotowanie do działania na rynku niemieckim pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, który trzeba byłoby samemu zainwestować w poznanie specyfiki prawnej Niemiec i uniknąć wielu kłopotów, które mogłyby wyniknąć z nieznajomości prawa obowiązującego w Niemczech.

 

Szkolenia prowadzone w wąskich grupach są każdorazowo dopasowywane do profilu firmy i pracodawcy. Obejmują bardzo szeroki zasób niezbędnej wiedzy, której znajomość wymagana jest w trakcie wykonywania umów o dzieło, zleceń, prac na terenie Niemiec oraz podczas procesu wypożyczania personelu niemieckim zleceniodawcom. Uczestnicząc w naszych zamkniętych szkoleniach przygotowujemy Państwa na zderzenie z niezwykle wymagającym rynkiem, który nie wybacza błędów – zamiast tracić pieniądze na kary, odszkodowania i niedochodowe przedsięwzięcia, zainwestujcie Państwo w wiedzę, która pomoże Waszej firmie bardzo profesjonalnie i niezwykle skutecznie działać w Niemczech. Szkolenia mają na celu przedstawienie pracodawcom niemieckich reali oraz poinformowanie jak uniknąć prawnych, a także finansowych pułapek.

Po ukończeniu kompleksowego szkolenia firma delegująca swój personel pracowniczy do Niemiec potrafi swobodnie poruszać się w gąszczu niemieckich przepisów prawnych, zna wszystkie obowiązki, wie jak się do nich zastosować, a przede wszystkim zna procedurę postępowania w sytuacji wystąpienia kontroli.

Wiedza przekazana na szkoleniu wraz ze wskazówkami jej praktycznego zastosowania jest niezbędna wszystkim firmom pragnącym całkowicie legalnie, w 100% bezpiecznie oraz biznesowo skutecznie działać na wymagającym rynku niemieckim.

Już dziś zapiszcie się Państwo na profesjonalne szkolenie dotyczące tematyki delegowania polskich pracowników do Niemiec, wysyłając swoje zgłoszenie drogą elektroniczną na:

E-mail: szkolenia@finanzamt.pl

Chcecie Państwo zamówić szkolenie dla Waszej firmy? Zadzwońcie już teraz po stosowną ofertę!